Interiérová tieniaca technika

Horizontálne žalúzie

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

Výhodou exteriérových horizontálnych žalúzií je bezpochyby zamedzenie nežiaducemu prehrievaniu interiéru a možnosť plynulej regulácie svetla v interiéri.

Látkové žalúzie a plisé

LÁTKOVÉ ŽALÚZIE A PLISÉ

Látkové žalúzie sú elegantným doplnkom interiérov s jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou. Rolety Plisse predstavujú veľmi elegantný spôsob tienenia priestorov. Rolujú sa podobne ako harmonika.

Textilné roletky

TEXTILNÉ ROLETKY

Textilné roletky sú veľmi elegantné a dotvárajú príjemnú atmosféru. Roletky majú antistatickú úpravu a odpudzujú prach. Celá látka sa navíja pričom sa nevytvárajú záhyby.

Textilné roletky deň/noc

ROLETKY DEŇ/NOC

Rolety deň noc sú spojením horizontálnych žalúzií a látkových roliet. Ponúkajú jedinečný vzhľad nakoľko sú tvorené kombináciou priesvitného a tmavého prúžku, vďaka čomu si môžete nastaviť úroveň tienenia.


Japonské steny

JAPONSKÉ STENY

Japonské steny sú využívané najmä v miestnostiach s balkónom alebo veľkými oknami. V ponuke sú rôzne látky, čo je zároveň ich najväčším plusom. Vybrať si môžete vzorové látky, detské motívy prípadne vlastné vzory.

Vertikálne žalúzie

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie sú elegantným doplnkom interiérov. Ich používanie je veľmi jednoduché a majú nenáročnú údržbu. Umožňujú zatieniť atypické okná a stavebné otvory a sú plnohodnotnou náhradou záclon.

Drevené žalúzie

DREVENÉ ŽALÚZIE

Drevené žalúzie sú luxusným doplnkom interiéru. Sú vhodné do súkromných ale aj reprezentačných komerčných priestorov. Ide o prírodný materiál, ktorý reaguje na vlhkosť a teplotu prostredia.

Bambusové roletky

BAMBUSOVÉ ROLETKY

Bambusové rolety sú veľmi obľúbené hlavne pre svoju jednoduchosť a elganciu. Vytvárajú teplú a príjemnú intímnu atmosféru. Rolety sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S navíjaním, ktoré prebieha rolovaním, alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k pravidelnému riaseniu.