Plastové okná a dvere

Typy okenných profilov

rehau_euro_70

REHAU EURO 70

FENESTRA STANDARD sú elegantné okná, tvárne i univerzálne, prispôsobivé mnohým architektonickým štýlom. Rôzne typy krídel bez ohľadu na estetický tvar sú vyrábané s piatimi komorami kvôli dodržaniu najlepšej tepelnej a zvukovej izolácie.

REHAU systém EURO DESIGN 70 Uf=1,3 W/(m2.K). Päťkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných oknách. Tvary krídla: oblé, hranaté a skosené.

Štandardné vyhotovenie s izolačným dvojsklom CLIMAPLUS Ultra N 4-16-4 Ug=1,1 W/(m2.K), možnosť Ug=1,0 W/(m2.K) alebo s izolačným trojsklom CLIMATOP® Ultra N 4-12-4-12-4 Ug=0,7 W/(m2.K), možnosť Ug=0,6 W/(m2.K) s AL alebo teplým rámikom.

rehau_briliant_md

REHAU BRILLANT MD

Okná REHAU Brillant-Design MD dosiahnu pri každej vonkajšej teplote útulnú obytnú klímu. So stavebnou hĺbkou 70 mm a v krídle s integrovaným stredovým tesnením (MD) zabezpečujú, že vietor a rozmary počasia zostávajú vonku. Päť vzduchových komôr pôsobí ako dodatočná izolačná bariéra medzi nízkymi vonkajšími teplotami a teplým vnútorným prostredím.

Výsledkom je veľmi nízka hodnota prechodu tepla rámom Uf = 1,3 W/m2K. Vďaka tomu sú okná REHAU Brillant-Design MD ideálne pre novostavby v nízkoenergetickom štandarde, tepelno-izolačne optimalizované rekonštrukcie - pre nízke náklady na kúrenie. Efektívnu tepelnú izoláciu zabezpečuje ideálna stavebná hĺbka 70 mm ako aj 5-komorová technika.

rehau_geneo_3+

REHAU GENEO 3+

FENESTRA GENEO 3+ je revolučný a inovatívny profil, ktorý zmenil spôsob myslenia a výroby plastových okien a dverí. Neprítomnosť armatúry vyzdvihuje vynikajúce vlastnosti FENESTRA GENEO 3+. Šesťkomorový rám a krídlo hrúbky 86 mm sú vybavené troma úrovňami tesnenia, ktoré udržujú nezmenený štandard výrobku. Celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi s bezpečnostnými prvkami proti vlámaniu a mikroventilácia zaručujúca neustálu výmenu vzduchu v miestnosti.

FENESTRA GENEO 3+ je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov na trhu, ktorý spĺňa štandardy budúcnosti už teraz! Dokáže uspokojiť požiadavky pre náročnejšiu rekonštrukciu alebo novostavbu rodinných domov vrátane nízkoenergetických stavieb.

geneo_3+_pasiv

REHAU GENEO 3+ PASSIV

FENESTRA GENEO 3+ PASSIV je nadstavbový stupeň od FENESTRA GENEO 3+. Obsahuje High-Tech vlastnosti FENESTRA GENEO 3+, ktoré dopĺňa o ďalšie revolučné inovatívne prvky. Použitie termo modulov a špeciálneho stredového tesnenia radí tieto okná k certifikovaným okenným riešeniam pre pasívne domy. Všetky výhody GENEO 3+ ostávajú a plus vyhovujú najvyšším požiadavkám na tepelnú izoláciu. Umožňuje dosiahnuť hodnotu Uf rovnajúcu sa 0,79 W/(m2.K). Rám a krídlo FENESTRA GENEO 3+ PASSIV majú hrúbku 86 mm a sú oba šesť komorové. Sú vybavené troma rovinami efektívnych tesnení, čo udržuje nemenný štandard prevedenia.

Vďaka inovatívnym termo modulom, ktorými je doplnené FENESTRA GENEO 3+, získavate jedinečnú energetickú efektívnosť, ktorá dokáže ešte viac ušetriť vaše peniaze. FENESTRA GENEO 3+ PASSIV sú okná, vďaka ktorým už teraz môžete mať na dosah štandardy energetickej hospodárnosti v budúcnosti.

fenestra_synego

FENESTRA SYNEGO

FENESTRA SYNEGO Predstavuje ďalšiu generáciu vysoko výkonných profilových systémov. Súčasný trh vyžaduje vyváženú rovnováhu medzi izoláciou, funkčnosťou, výkonnosťou a dizajnom. Nový systém FENESTRA SYNEGO so stavebnou hĺbkou 80 mm má vlastnosti izolácie zlúčiteľné s požiadavkami štandardu pasívneho domu. Je vybavený najmodernejšími stredovými a dorazovými tesneniami, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Povrchová úprava HDF zaručuje vysokú odolnosť proti pôsobeniu agresívnych vonkajších vplyvov životného prostredia počas celej doby prevádzky.

Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný nielen pre novostavby s nízkou spotrebou energií a renovácie, ale poskytuje aj vysokú mieru flexibility. Je schopný reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov v oblasti dizajnu ako sú úzky profil, veľké sklenené plochy v kombinácii s moderným vzhľadom, ale aj v oblasti farebného prevedenia od klasickej bielej cez ušľachtilé drevené dekóry až po trendové farby.


Typy dverových profilov

dvere_brillant

DVERE BRILLANT

REHAU BRILLANT DESIGN® Uf=1,7 W/(m2.K). Päťkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných profiloch.

Dizajn dverí prispôsobený európskym štandardom. Možnosť dvere jedno a dvojkrídlové, otváravé dnu a von.

Štandardné dvere vyrábané s povrchom hladkým bielym - RAL: podobná 9016, jemne štruktúrovaný s fóliou (pozri tabuľku aktuálnych farieb) alebo s AL klipmi vo farbe RAL podľa výberu.

dvere_geneo

DVERE GENEO

REHAU® GENEO® Uf=1,2 W/(m2.K). Kompozitný materiál poskytuje najvyššiu stabilitu vďaka staticky vypracovanej profilovej konštrukcii Šesťkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami a jedným stredovým tesnením sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných profiloch.

Dizajn dverí prispôsobený európskym štandardom. Možnosť dvere jedno a dvojkrídlové, otváravé dnu a von. Farby a povrchová úprava Štandardné dvere vyrábané s povrchom hladkým bielym - RAL: podobná 9016, jemne štruktúrovaný s fóliou (pozri tabuľku aktuálnych farieb) alebo s AL klipmi vo farbe RAL podľa výberu.

dvere_sklopno_posuvne

DVERE SKLOPNO-POSUVNÉ

Na výber Euro-Design 70® Uf=1,3 W/(m2.K) štandardný plastový profil alebo GENEO® Uf=1,1 W/(m2.K) nadštandardný kompozitný materiál, ktorý poskytuje najvyššiu stabilitu vďaka staticky vypracovanej profilovej konštrukcii a použitím oceľovej výstuže. Euro-Design 70® päťkomorový s dvomi dorazovými tesneniami alebo GENEO® šesťkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami a jedným stredovým tesnením sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných profiloch.

Dizajn sklopno-posuvných dverí prispôsobený európskym štandardom. Možnosť použitia štandardných okenných profilov umožňuje rovnaký vzhľad posuvných dverí a okien.

dvere_zdvizno_posuvne

DVERE ZDVIŽNO-POSUVNÉ

REHAU GENEO® Uf=1,4 W/(m2.K). Kompozitný materiál poskytuje najvyššiu stabilitu vďaka staticky vypracovanej profilovej konštrukcii. Päťkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných profiloch.

Dizajn okna prispôsobený európskym štandardom. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla.