Exteriérová tieniaca technika

Exteriérové žalúzie

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Výhodou exteriérových žalúzií je zamedzenie nežiaducemu prehrievaniu interiéru a možnosť plynulej regulácie svetla v interiéri.

Slnolamy

SLNOLAMY

Prvoradou úlohou slnolamov je znižovať prevádzkové náklady na ochladzovanie interiéru predovšetkým v letných mesiacoch. Sú vhodné nielen na zatienenie priemyselných a administratívnych budov, ale aj rodinných domov.

Screenové rolety

SCREENOVÉ ROLETY

Screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad. Zaisťujú maximálnu ochranu pred slnečným žiarením. Hlavnou prednosťou je ich svetelná priepustnosť a variabilita.

Exteriérové rolety

EXTERIÉROVÉ ROLETY

Vonkajšie rolety sú tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov - vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka. Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu.


Markízy výsuvné

MARKÍZY VÝSUVNÉ

Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť plochy terás, balkónov alebo presklenných výkladov. Ďalej dotvárajú architektonický vzhľad objektu.

Markízy výklopné

MARKÍZY VÝKLOPNÉ

Výklopné markízy sa používajú na zatienenie vchodov a okien na historických budovách, pre tienenie okien a malých balkónov.

Markízy fasádne

MARKÍZY FASÁDNE

Fasádne marízy sa používajú na zatienenie presklených fasád a okien. Tieto markízy vytvárajú dominantný prvok budov.

Markízy samostatne stojace

SAMOSTATNE STOJACE

Samostatne stojace markízy vytvárajú zatienený priestor vhodný pre reštaurácie, kaviarne alebo sú vhodné aj pre zatienenie časti záhrad